Komentarze użytkownika

@Mieczysław Moczar i jego wierny druh Buffalo Bill Cody (30 czerwca 2024 09:10)

Prawdziwa, Panie Gabrielu, było więcej, jedna i chyba ostatnia, bardzo charktyzująca ojca tego platfusa Piotrka, kiedy podczas wakacji w Sopocie przed NO-STOPE'em z jego powodu "nieznani sprawcy"  uderzeniem "z byka" złamali mi nos ale i serce, które otworzyłem przed tym Piotrkiem. Ale to opowieść na inną okazję, być może powróci Pan do histrii z MM w tle a zaprawdę był z niego prawdziwie "zimny drań".

30 czerwca 2024 22:07

@Mieczysław Moczar i jego wierny druh Buffalo Bill Cody (30 czerwca 2024 09:10)

Pozwolę sobię dorzucić swoje trzy grosze a może to wyjaśni chociaż trochę sprawę autorstwa książki "Barwy walki".  Otóż, znałem Mieczysława Moczara a właściwie Mikołaja Demko vel Diomko bo tak naprawdę się nazywał. Był ojcem mojego kolegi ze szkoły powszechnej Piotrka Moczara. Co prawda Piotrek był o dwa lata młodszy ale "przykleił" się do mnie na szkolnym boisku i jakiś czas kolegowaliśmy. Szkoła mieściła się na ul. Narbutta w W-wie i ze względu na uczniów, którzy tam uczęszczali była trochę dziwna , chodziła tam również Wisła Osóbka-Morawska córka ...wiadomo, Paweł Wawrzecki, syn skazanego w aferze mięsnej, Basia Grad,  Leon Kampelmaher, Ewa Gersin i wielu, wielu innych (dosłownie) plus miejscowi g ...

30 czerwca 2024 17:13

@Za bardzo politycznie (29 czerwca 2024 08:33)

Zdecydowanie coś w tym jest a przynajmniej powinno. Tak jak w fizyce: ciśnienie rośnie, zawory bezpieczeństwa popsute, kumulacja ciśnienia i eksplazja! Pytanie: kiedy?... i dlaczego tak póżno?

29 czerwca 2024 19:42

@Za bardzo politycznie (29 czerwca 2024 08:33)

Niestety, dlatego PIS to byt jak pisze Toyah ..."lecący głową w dół i nie ma ręki, która ten ruch powstrzyma"..., niestety.

29 czerwca 2024 11:14

Strona 1 na 1.